Występują u mnie dziwne krwotoki - z czym to wszystko jest związane?

Witam!
Mam 20 lat i mam nieregularne miesiączki. Teraz okres mi się spóźniał ponad tydzień, czyli się za bardzo nie martwiłam, ale myślałam też, że to ciąża, ponieważ miałam objawy typu: mdłości, kręciło mi się w głowie, bolące piersi, bóle w podbrzuszu itp. Dodam, że często kochamy się z chłopakiem bez zabezpieczenia.
Test robiłam z 2 dni przed spodziewaną miesiączką i wyszedł negatywny. We wtorek dostałam okres. Najpierw to było brązowe plamienie, później normalnie krew ze skrzepami i 2 dwa dni później wyleciało ze mnie coś podobnego do skrzepu, ale było takie jasnoczerwone i gumowate, że nie dało się tego rozerwać ani nic. Jedno było takie długie, a drugie jak kulka. Były dość duże.
Po tym dostałam mocnego krwotoku, że nie byłam w stanie nic zrobić i nagle ustało, mam bardzo słabe krwawienie. Bardzo się wystraszyłam, bo nie wiem, co to może być. Już drugi raz mam takie coś. Kiedyś też mi się spóźniał okres, ok. pół miesiąca i było to samo, tyle, że byłam za granicą.
Bardzo proszę o odpowiedź, bo się martwię...
Z góry dziękuję!

Witam serdecznie!
Ze względu na częste stosunki bez zabezpieczenia istnieje prawdopodobieństwo, że doszło do zapłodnienia, a następnie do samoistnego poronienia. Co prawda test wyszedł negatywny, ale został wykonany za wcześnie i jego wynik nie może być uznany za wiarygodny. Dla wykluczenia tej hipotezy wskazane jest wykonanie testu ciążowego. Po poronieniu poziom hormonu beta HCG jest podwyższony jeszcze przez jakiś czas.

Jeżeli wynik będzie negatywny, radziłabym udać się na konsultację ginekologiczną. Konieczne jest obejrzenie Pani dróg rodnych.
Pozdrawiam