Zapytaj lekarza

7 4 3 , 0 2 5

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Wysypka na dłoniach z wodnistymi krostkami

Dzień dobry, moja córka dostała wysypki na dłoniach takie niektóre wodniste krostki dłonie lekko obrzmiałe a skóra twarda i cała w krostkach czy to pokrzywka? Przypominają te krosty po prostu pęcherze, ale jest ich dużo. Co mogą oznaczać takie krostki na dłoniach? Czy to alergia? A może gorączka bostońska? Wizytę u pediatry mamy za kilka dni i nie wiem czego mogę się spodziewać. Chciałabym, żeby to nie było poważne, ale obawiam się, że to może być jednak coś groźnego. Jakie badania ewentualnie wykonać? Z jakim specjalistą skonsultować zmiany na dłoniach u dziecka? Bardzo proszę o informację. Pozdrawiam serdecznie i proszę o fachową odpowiedź.
KOBIETA, 30 LAT ponad rok temu

Czy świąd da się zredukować?

Atopowe zapalenie skóry byłoby mniej uciążliwe dla pacjenta, gdyby udało się zredukować świąd. Czy można to zrobić? Na to pytanie odpowiada prof. Jacek Szepietowski.

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmiany, zbada je . Jeśli będzie potrzeba zleci wykonanie dodatkowych badań. I będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie.

Certyfikowany lekarz medycyny estetycznej. Prowadzi Klinikę Medycyny Estetycznej.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy