Wysypka na plecach, brzuchu, rękach i nogach oraz duszący kaszel

Moje dziecko ma wysypkę na plecach , brzuchu,rekach, nogach i dodatkowo duszacy suchy kaszel czy to może być uczulenie na psa bo od 4 jak jest z nami zaczęła kaszlec i dostała wysypiki

Magdalena StusiĹska

Nie pisze Pani ile lat ma dziecko i jakie choroby wieku dziecięcego przechodziła. Proszę skonsultować się z lekarzem rodzinnym, na pewno pomoże w znalezieniu źródła problemu.