Wysypka na prąciu a podejrzenie alergii na lateks

Mam pewien problem z penisem koncowka penisa jest w malych kropkach na zoledziu pojawily sie czerwone kropki ktorych jest ich mnostwo smarowalem mascia clotrimazol nic nie pomagalo potem plumafucort nic nie pomoglo dermatolog najpierw powiedziala ze to od czegos tam nie pamietam dokladnie a potem ze to moze od prezerwatyw po wielu stosunkach z dziewczyna ona sie nie zarazila nic mi nie mowila a mowi mi wszystko prezerwatywe tez stosuje ale to na koniec

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane zmiany mogą być spowodowane uczuleniem na lateks. Proszę zmienić prezerwatywy na takie które nie zawierają lateksu. W przypadku utrzymywania się dolegliwości konieczna będzie wizyta kontrolna u dermatologa.