Wysypka na ręku i suchy kaszel nasilający się przy jedzeniu u 5-latki

Witam.moja 5 letnia córka ma suchy kaszel mówi że ją łaskocze w krtani oraz ma na ręku drobniutką chropowatą zaczerwienioną 2 cm wysypkę.kaszel i chrząkanie nasila sie przy jedzeniu.W lutym tego roku miała takie same objawy.były wykonane testy alergiczne z krwi i wyszło że nie ma na nic alergii.Doktor stwierdził że ma wrażliwą skórę i przepisał krem Neuroderm.w okresie wiosny i lata było w porządku a teraz sytuacja się powtarza.Co może być przyczyną tych objawów?

Witam,
być może jednak doszło do powstania reakcji alergicznej.
Wysypka i suchy kaszel mogą być związane z danym pokarmem, lub są oznaką alergii kontaktowej.
Wizyta u pediatry byłaby wskazana.
Wysypkę można smarować żelem przeciwświądowym.
pozdrawiam