Wysypka u niemowlaka a zmiana mleka

witam moje dziecko ma wysypke na ciele od 2 miesiecy a ogolnie skonczy 23 3 miesiace nie karmie piersia pila mleko nann ale zmienilam na hipoalergiczne poniewaz uwazam ze po nim jest wysypka i moje dziecko po nim ma zaparcia wzdecia i robi na zielona kupke plynna czy to normalne mieszkam w Norwegi a oni tu gadaja ze to normalne nie wiem co robic

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Jeśli zmiana mleka przyniosła zmniejszenie nasilenia dolegliwości to powinna Pani kontynuować stosowanie mleka hipoalergicznego. W razie wątpliwości konieczna będzie wizyta u pediatry.