Wytworzony ropień na piersi

Na piersi zrobil mi sie ropien ktory nie rosnie jak narazie smaruje trybiotyckiem i mam antybiotyk nie wiem co robic bo zaczely mnie swedziec rece nie mam zdiagnozowanego gronkowca ale podejrzewam to u siebie, w poniedzialek znow ide do lekarza moje pytanie brzmi czy moge karmic piersia? Co teraz jak mala nie chce mawet butelk .. prosze o rady..

Witaminy w ciąży

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Wo opisanej sytuacji wskazana jest wizyta kontrolna u lekarza prowadzącego, który na podstawie obrazu klinicznego zadecyduje o możliwości karmienia.