Wyznaczenie terminu poczęcia na podstawie daty miesiączki

mam pytanie to trochę skomplikowane jestem w ciąży . wg usg wykazało 1 grudnia2015 że to 7tydzień ciąży, pierwszy dzień ostatniej miesiączki to 7.10 .2015r.. i mam pytanie kto mógł by być ojcem ? ponieważ byłam z chłopakiem pomiędzy 28września a 2 październik i potem od 21 października do 25 października. to kiedy doszło do zapłodnienia ?

Witaminy w ciąży

Aleksander Ropielewski

Raczej partner z którym dosżło do stosunku między 21 a 25 października.