Data zapłodnienia na podstawie terminu porodu i ostatniej miesiączki

Witam serdecznie. Ostatnią miesiączkę miałam 18 września br., jestem w 8 tyg ciąży od ostatniej miesiączki, ale ponad 5 tydzień od zapłodnienia. Termin porodu mam na 26 czerwca 2014r., dodam, że przez ostatnie miesiące miałam bardzo nieregulrany okres. Kochałam się ze swoim chłopakiem 4.10-7.10 bez zabezpieczenia, niestety mój partner nie wierzy że jestem z nim w ciąży :( Czy na tej podstawie jest Pan mi powiedziec którego dnia doszło do zapłodnienia?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Podane przez Panią informacje wskazują, że do zapłodnienia doszło w dniach 30.09.2013 r. - 06.10.2013 r. Jeśli zatem w tym czasie nie współżyła Pani z innym mężczyzną to ojcem dziecka jest Pani partner.