Z którego czasu ciąża jest bardziej prawdopodobna?

Dobry wieczór. Ostatnia miesiączka skończyła mi się 30 listopada. Miesiączki miewałam regularne . Problem polega na tym ze 3 grudnia na małych wakacjach mialam przygodę seksualna a gdy wróciłam już do siebie zawarlam związek. Sex uprawiać zaczęliśmy szybko zaczęło się to mniej więcej 20 grudnia. Przed wczoraj zrobiłam test ciążowy który wyszedł pozytywnie. Czy może mi ktoś pomoc określić z którego czasu ciąża jest bardziej prawdopodobna? Bardzo prosze o szybka odpowiedz. Anka

Lek. Tomasz Budlewski

Tak naprawdę tylko badania genetyczne dziecka mogą określić kto jest na 100% ojcem