Data porodu na podstawie ostatniej miesiączki

Data porodu na podstawie ostatniej miesiączki i wyniku badania USG Witam, OM miałam 18 września, będąc na badaniu usg 12 grudnia 2013r według miesiączki powinnam być w 12w1d ciązy i przewidywany termin porodu na 26 czerwca 2014r. a na wydruku było napisane CRP 10w6d i AUA 4 lipca 2014r. czy to oznacza, że moja ciąża jest młodsza i owulacja przesuneła się o tydzień?

Witaminy w ciąży

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Obliczenia na podstawie ostatniej miesiączki oraz USG mogą się różnić. Jeśli jest to niewielka różnica to nie ma powodu do niepokoju. W razie wątpliwości proszę udać się na wizytę do specjalisty ginekologa.