Wzdęcia, ból brzucha, odbijanie, bulgotanie w żołądku

pytałam już kilka razy w/s wzdęć,bólów w nadbrzuszu,odbijanie,bulgotanie,badania obrazowe nic nie wykazały,ostatnio ból b,się nasilił,odebrałam cea,ca19,9 i ca125,wszystkie są dobre,ból nieustępuje całą dobę,bolą nie też plecy chwilami.jak zjem jest lepiej.jak na zdiagn jelito drażl.to bardzo niespecyficzne są moje boleści,duspatalin nie pomaga,nospa także.na sor brzuch miekki,jedynie ketonal domięśniowo i tyle.ktoś mi powie co mi jest?jeszcze elastaza1 chromogranina.a. i chyba rm brzucha zrobie.

Lek. Tomasz Budlewski

Witam serdecznie, może lepiej niż rm brzucha proponuję zrobić gastroskopię połączoną ewentualnie z USG jamy brzusznej i miednicy mniejszej.