Wzdęcia i poronienie samoistne

Dzień dobry. Od czasu gdy zaszłam w ciąże zaczęłam mieć wzdęcia w czerwcu poroniłam samoistnie byłam w 16 tygodniu niestety wzdęcia pozostały do tej pory choć w mniejszym stopniu ale nadal dokuczliwe a bardziej dokuczliwe w noc. staram się z mężem dalej o dziecko choć niedawno robiłam badania i prolatyne mam 54,1ng/ml czy to jest spowodowane zaburzeniami hormonalnymi dodam że leki na wzdęcia nie pomagają oraz nie ma znaczenia co jem, wzdęcia bez żadnych bólów i zaparć. co jest? proszę o pomoc

Renata GrzechociĹska

Witam.
Proponowałabym wykonać badanie poziomu TSH i udać się do endokrynologa.
Pozdrawiam