Poronienie samoistne a badania hormonalne

Witam 18.12.2013r tj. 5 tc poroniłam samoistnie. 25.12.2013r. zakończyło sie krwawienie. Zrobiłam badania i wyszły następująco: TSH 2,993, Prolaktyna 15,34mlU/ml, Luteotropina 5,31mlU/ml, Folitropina 4,81mlU/ml. Czy moje wyniki są dobre? Jakie mam szanse na zajście w ciąże w tym cyklu?

Szanowna Pani,
Wyniki które Pani przesyła to kropla w morzu w diagnostyce dotyczącej utraty ciąży. Np. brak jest FT4, testu MTC 10mg/60 minutach, oraz androgenów.