Brak ciąży pomimo starań i wyniki badań hormonalnych

Mam 28 lat. Miesiączkuję regularnie 29-30dni. 2 dni plamienie i ok 3 dni krwawienia. Od maja staramy się o dziecko, jednak bez rezultatów. Oto wyniki badań: w 3 dniu cyklu: FSH 4,37mlU/ml, LH 2,32mlU/ml, Prolaktyna 17,38ng/ml, testosteron 0,98nmol/l, DHEA-SO4 180,30ug/dl. W 21 dniu cyklu poziom hormonów był następujący: FSH 4,42mlU/ml, LH 8,62mlU/ml Czy wyniki badań mogą mieć wpływ na starania o dzidziusia? Bardzo proszę o poradę.

Witaminy w ciąży

W celu pełnego obrazu diagnostyki hormonalnej wskazana jest ocena poziomu hormonów tarczycy, prolaktyny wraz z testem obciążenia metoclopramidem
Dodatkowo ważna jest ocena poziomu DHEA oraz androstendiomu.
Interpretację wykinów powierzam Pani lekarzowi prowadzącemu.