Badania hormonalne i bezskuteczne starania o ciążę od roku

Witam, Od ponad roku staram sie o dziecko, niestety bezskutecznie. zlecono mi wykonanie badań: estradiol -39,03pg/ml, LH-11mUI/ml, FSH-7,55mUI/ml, TSH 1,570uUI/ml, prolaktyna 18,39ng/ml. W morfologii wyszły nieprawidłowe wyniki: leukocyty- 3,4; neutrofile-1,86; eozynofile-0,03; monocyty-11,9. Co te wynik oznaczają? Dziękuję za odpowiedź

Renata GrzechociĹska

Witam.
Nie podała Pani dnia cyklu, w którym wykonała Pani badania. Jest to istotne dla oceny poziomu FSH i lH a także estradiolu. TSH w normie. Należy za jakiś czas ocenić poziom leukocytów, gdyż jest za niski.
Pozdrawiam