Wzdęcia, kłucie brzucha a luźne stolce

Witam mam 23 lata moj problem dotyczy jelit od jakiegos pol roku mialam jakby wzdecie z lewej strony ''brzuch byl wiekszy z jednej strony przy ucisku dal sie wyczuc cos twardego bolesnego okolo 2 godzin znikalo do tego doszly zmiany wyprozniej stolce sa cuchnace luzne okolo 3 razy dziennie duzy klujacy bol brzucha ustepujacy po gazach lub stolcu i cos jakby stawiajace sie jelito nad pepkiem w pozycji lezacej widac golym okiem . do tego przelewanie burczenie i ucisk w brzuchu .prosze o porade

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, konieczna jest wizyta u gastroenterologa i wykonanie badań obrazowych przewodu pokarmowego, szczególnie kolonoskopii. Pozdrawiam