Luźne stolce i skurcze w dolnej części brzucha

Witam od okolo poltora tygodnia mam luzne stolce lub biegunke krew niewidoczna w kale do tego skurcze w dolnej czesci brzucha raz na jakis czas brak goraczki wymiotow i nudnosci mam 29lat prosze o porade dziekuje radek

Lek. Tomasz Budlewski

Na podstawie samego opisu nie można stwierdzić czym powyższe objawy są spowodowane. Konieczne jest badanie lekarskie, być może będzie konieczność zlecenia dodatkowych badań. Proponuję zgłosić się do lekarza rodzinnego.