Wzdęcia u dziecka karmionego Bebilon

Witam. Moja 3 tygodniowa córeczka pije mleko modyfikowane Bebilon. Od kilku dni ma wzdecia (często pryka,podkurcza nóżki i sie pręży). Odkąd zaczęły sie wzdęcia robi tez często kupki. Prawie po każdym karmieniu.Z wyglądu są normalne,ale zaobserwowałam,ze po każdej zrobionej kupce wypływa woda. Boje sie,aby mała sie nie odwodniła.

Lek. Tomasz Budlewski

proszę koniecznie udac się z dzieckiem do lekarza pediatry, po badaniu bedzie mozna cos wiecej powiedziec.