Co może być przyczyną podkurczania nóg u dziecka rocznego?

Dzien dobry, Moja córeczka ma rok i juz od kilku miesiecy dosc często bardzo podkurcza nóżki i sie pręży kiedy siedzi lub jest u mnie na rękach.Wielokrotnie zgłaszałam ten problem zarówno lekarzowi prowadzącemu jak i lekarzom w szpitalu,ale nikt nawet nie pofatygował się,żeby zajrzeć dziecku w pochwę.Ja podejrzewam jakąś infekcje intymną.Teraz jest już tak źle,że córka podkula nogi i bardzo przy tym płacze.Czy mogłabym prosić o jakąś podpowiedź w jakich ziołach mogłabym jej robić nasiadówki?

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udac się do lekarza pediatry po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć