Rzadkie stolce u niemowlęcia

Mam problem z półtoraroczną córka od miesiąca miała rzadkie kupi(3-4 dziennie) wysypkie a co jest do tej pory śluz w kupce je wszystko owoce warzywa zmieniłam jej mleko z Bebilonu na Bebiko ale znow wrocilam bo lekarz mi powiedział ze moze byc przyczyna mleko niema juz kupek ale za to zostal sluz koloru kupki raz mniej raz wiecej zrobiłam badania kału na wszystkie bakterie i wszystko ujemne. Miala tez djete gdzie jadla tylko ziemniak marchew mieso i owoc banan i woda do picia i tez byl sluz

Lek. Tomasz Budlewski

proponuje udac się do lekarza gastroenterologa dziecięcego. po badaniu bedzie mozna coś więcej powiedziec.