Wzdęty brzuch po zastosowaniu awaryjnej tabletki antykoncepcyjnej

mam pytanie,jakie sa szance ze jestem w ciazy? otoz ostatni okres mialam 11 wrzesnia i trwal 5 dni.28 wrzesnia mialam stosunek niezabezpieczony z wytryskiem we mnie.ok 60 godz po stosunku zazylam tabletke po.po tej tabletce brzuch mialam wydety pare dni i do teraz jakos mi dziwnie w srodku.czy to juz niepokojacy objaw

Aleksander Ropielewski

Największą pewność da Pani wykonanie badania poziomu hCG po 7 dniach (lub więcej) od niezabezpieczonego stosunku. Istnieje prawdopodobieństwo, że zaszła Pani w ciążę.

Z wyrazami Szacunku
lek. Aleksander Ropielewski

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Niestety nie ma takiej możliwości, by na podstawie podanych objawów potwierdzić lub wykluczyć ciążę. W tym celu proszę wykonać test ciążowy.