Wzrastający poziom BHCG a rozwój ciąży

Szanowni Państwo, zaczął mi się dzisiaj 6 tydzień ciąży moja bhcg na dzisiaj wynosi 14502,11. Czy to jest dobry wynik? Niestety mimo wzrastającej betki nie mam żadnych objawów ciążowych. Czy to normalne?

Piotr Pilarski

Witam serdecznie,

wynik jest prawidłowy. Nie musi Pani czuć objawów. Jest to osobniczo zmienne. Jedne Pani odczuwają nasilone objawy, inne, tak jak Pani ich nie czują.

Pozdrawiam.