Określenie tygodnia ciąża i poziom bHCG

Witam. Mój poziom bhcg to 56 060, 00. Niestety na podstawie danych tygodniowych nie mogę rozszyfrować który to tydzień. Czy mogę prosić o określenie tygodnia, i czy to jest wynik od zapłodnienia czy od ostatniej miesiączki. Na badaniu dane kobiet w ciąży są od 3 tyg ciąży do 18. Pozdrawiam

Witam,
nie jest to możliwe na podstawie samej betaHCG ponieważ rozpiętość poziom jest zbyt szeroka dla każdego tygodnia.
Może Pani podać datę ostatniej miesiączki, będzie łatwiej.