Wzrost wagi, wynik badania cholesterolu a poziom hormonów tarczycy

Mam 40 lat. Od jakiegoś czasu żle się czuję, mogłabym ciągle spać, jest mi wiecznie zimno,przytyłam chociaż jem niewiele i zawsze zdrowo się odżywiałam, trudno mi się skupić na nauce,mam problemy z pamięcią, pierwszy raz w życiu mam zaparcia, z powodu objawów wskazujących na depresję udałam się do psychiatry, który przepisał mi Axyven . Potem zrobiłam sobie badania. cholesterol całkowity mam 223, LDL,171,2, HDL 63,9, TSH 3-cia generacja 2,29 , FT3 3,83, FT4 8,26. Czy to może być tarczyca?

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, wyniki badan hormonalnych związanych z tarczyca sa prawidłowe według przedstawionych przez Pania wyników. Pozdrawiam