WZW typu i wyniki prób wątrobowych

Chciałem bardzo prosić o poradę lekarską Hepatologa. Otóż oddawałem charytatywnie krew w Centrum Krwiodawstwa w Krakowie i tam wyszło i mi ze mam wirusa WZW typu B. Powtórzyłem badania i wynik chyba się potwierdził bo było napisane wynik reaktywny. Zrobiłem próby wątrobowe wyniki są następujące: Alat 40 U/L, AspAt 24 U/L, Fosfataza alkaliczna 106,8 U/L, Bilirubina całkowita 1,09 mg%, Gamma GT 28,8 U/L. Czy te wyniki są złe ? Co powinienem teraz zrobić? Czy jestem bardzo chory? Dziękuję za odp.

Witam
Prawdopodobnie krwiodawstwo określiło też poziom HBV DNA. Proszę sprawdzić na wyniki. Może Pan też udać się do punktu krwiodawstwa i zapytać czy taki wynik będzie.
Kolejny krok to wizyta w poradni hepatologicznej i określenie co i jak z leczeniem.
Pozdrawiam,