Xabieg laserem Cutera EXcel V

mam pytanie – który Panstwa zdaniem zabieg ( mam na myśli zabiegi wykonywane przez lekarzy w profesjonalnym gabinecie) IPL czy zabieg laserem Cutera EXcel V będzie skuteczniejszy w usuwaniu rumienia w początkowej fazie trądzika różowatego. Pytam ponieważ zabiegi różnią się cenowo ( Laser Cuetera jest droższy) ale przeczytałem żen skuteczniejszy. Proszę o poradą z punktu widzenia Panstwa praktyki. Dziękuje

Sam trądzik różowaty wymaga oczywiście pełnej diagnostyki różnicowej. Różnice w cenie związane są wprost proporcjonalnie z osiąganym efektem i tu powinna Pani rozważyć zasobność swojego portfela i wybrać najlepszą opcję, na jaką Panią stać.

Przede wszystkim muszą to być urządzenia medyczne. Szczególnie dotyczy to IPL. Często urządzenia kosmetyczne IPL nie mają mozliwości tak wielu ustawień i regulacji jak urządzenia medyczne. Dużo zależy też od doswiadczenia operatora urządzenia. Laser Cutera jest nowoczesnym bardzo dobrym urządzeniem, które może zapewnić świetny rezultat.