Z czego może wynikać mój ból biodra?

Witam, miałam robione RTG Stawów biodrowych z uwzględnieniem lewego biodra gdyż mam wypukłe bardziej często strasznie mbie boli przy większym wysiłku ciągnie czasami się on dalej ma się wrażenie jakby do dysku bolało przy schylabiu często się podnieść do prawidłowej postawy ból jest różnie wypada w trakcie leżenia prosto jest ok jak na bok to już źle. W wyniku RTG w opisie napisano bez zmian kostnych.

Lek. Tomasz Budlewski

konieczna wizyta u lekarza ortopedy po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć i zalecić dalsze postępowanie diagnostyczno terapeutyczne.