Zapytaj lekarza

1 , 0 2 9 , 6 7 6

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Z czego może wynikać mój ból biodra?

Ból biodra promieniujący przez całą nogę Witam. Od półtora roku zmagam się z bólem w okolicy biodra, który promieniuje przez całą nogę. Jest to dość uciążliwe. Ból jest bez względu na wykonywane czynności, czy też wysiłek fizyczny. Nie było przedtem żadnych urazów. Na początku używałam różnych maści, tabletek, ale nic nie pomagało. Zrobiłam rtg bioder i kręgosłupa. Również nic nie widać. Pierwszy ortopeda zlecił rezonans magnetyczny bioder. Nic nie wykazało. Miałam dwa tygodnie fizjoterapie. Też nic nie pomogło. Potem udalam się do 3 reumatologów. Jeden z nich stwierdził zapalenie tkanki łącznej. Brałam leki, które miały pomóc. Niestety nie było poprawy. Dostałam zastrzyk diprophos. Nie było żadnej poprawy. Zrobiłam badania na tle chorób zakaźnych, które nic nie wykazały. Usg biodra, doppler żył miednicy. Kolejny ortopeda zlecił rezonans kręgosłupa i kolejną dwutygodniową fizjoterapie. Nie było żadnej poprawy. Udalam się znów do niego i zrobił blokadę sterydową pod kontrolą usg. Nie ma do tej pory żadnych pozytywnych efektów. Proszę o pomoc.
KOBIETA, 19 LAT około miesiąca temu

Co jeść przy dolegliwościach ze strony układu ruchowego?

Twój układ ruchowy daje Ci w kość? Pokonaj to... dietą. Sprawdź, co warto jeść, aby kręgosłup nie bolał. Dietetyk kliniczny podpowiada, na jakie produkty warto zwrócić uwagę.

Ważny wywiad, rozpoznanie, analiza dotychczasowego leczenia, wyników wykonanych badań laboratoryjnych; RTG, MRI... i dobra pełna konsultacja neurologiczna; Czy nie było urazu?? Jak kręgosłup lędźwiowy ??? Optymalne dobranie skutecznego leczenia d Ważny ogólny stan zdrowia tryb życia, nastrój, sen, Pozdrawiam i zapraszam

Specjalista neurolog. Ekspertka w dziedzinie leczenia migreny oraz przewlekłego bólu głowy.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy