Z czym może być związane pojawienie się niewielkiego guzka w pachwinie?

Witam, po kilku godzinnym pobycie w plenerze wracajac do domu zaczelo mnie bolec w prawej pachwinie, dzis rano zauwazylem ze mam w tym miejscu jakas kulke wielkosci kulki od pistoletu zabawkowego, przy dotykaniu boli, co to moze byc takiego? Zaznacze ze 2 tyg wczesniej odczuwalem dyskomfort w lewej pachwinie podczas oddawania moczu, zrobilem badania na mocz i krew oraz usg, z usg wyszlo ze mam w lewej nerce kamien, czy moze to miec z tym zwiazek? Czy raczej inna przyczyna?

Lek. Tomasz Budlewski

Raczej nie ma związku proponuje zgłosić się do lekarza rodzinnego po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć