Nawracające bóle brzucha i zaparcia

Mam 23 lata. Od jakis 2 miesiecy mam nawracajace bole brzucha polewej stronie blizej pepka jest to bolkolkowy do tegozaparcia i wzdecia,nudnosci pojedzeniu. W usg i wyszly zlogi na lewej nerce oraz jakas niedroznosc jelit nic nie jadlam przed badaniem a bylo duzo gazow a wszystko zaczelo sie od krwawienia z odbytu i krwawych stolcow. Mialam tez badanie prolaktyny i wyszla ponad 1000 od ginekologa dostalam bromergon miesiaczki regularne, ale obecny wyciek z piersi. Czy to wszystko jest powiazane?

Raczej nie mają te objawy nic wspólnego ze sobą. To raczej niezależne problemy zdrowotne wymagające zapewne i diagnostyki i leczenia przez ginekologa i gastroenterologa.