Z jakimi substancjami nie wolno łączyć Sertaline?

Witam Moim problemem jest to że nie wiem z czym mogę łączyć lek (sertraline) , który biorę,a z czym nie. Wiem tylko że nie można łączyć z : grapefruitem , alkoholem i dziurawcem. A jeśli chodzi o inne pożywienie lub suplementy diety to nie wiem.A jak pytam lekarzy to mówią że suplementy diety to nie ich dział i nie mogą powiedzieć czy wchodzi to w intereakcje..A farmaceuci odsyłają do lekarzy.. Konkretnie chodzi mi o suplementy tj. Młody jęczmień, młoda pszenica czy chlorella..,czy można to spożywać gdy się bierze sertraline?? Proszę o pomoc,bo już naprawdę nie wiem kogo pytać.. Pozdrawiam serdecznie i dziękuję.

Lek. Tomasz Budlewski

Nalezy udac się do lekarza prowadzącego leczenie aby ustalić odpowiednie dalsze postepowanie