Zaawansowane zmiany o typie spondylosis deformas

C-$ do C-7 zmiany dyskopatii,Co znaczy diagnostyka MR .Zaawansowane zmiany o typie spondylosis deformas i i spondyloarthrosis uncovertebralis. Splycenie fizjologicznej lordozy.Prosze o interpretacje

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, zmiany te oznaczają, że u Pani rozwinęła się choroba zwyrodnieniowa kręgosłupa szyjnego. Może to powodować dolegliwości bólowe barku i górnych kończyn. Proszę o konsultacje z lekarzem zlecającym badanie. Pozdrawiam.