Zaawansowane zmiany o typie spondylosis deformas
C-$ do C-7 zmiany dyskopatii,Co znaczy diagnostyka MR .Zaawansowane zmiany o typie spondylosis deformas i i spondyloarthrosis uncovertebralis. Splycenie fizjologicznej lordozy.Prosze o interpretacje

KOBIETA, 63 LAT ponad rok temu
Lek. Krzysztof Szmyt
79 poziom zaufania
Witam,
Szanowna Pani, zmiany te oznaczają, że u Pani rozwinęła się choroba zwyrodnieniowa kręgosłupa szyjnego. Może to powodować dolegliwości bólowe barku i górnych kończyn. Proszę o konsultacje z lekarzem zlecającym badanie. Pozdrawiam.