Zabarwiony śluz u 21-latki
Witam, dwa razy wystąpił u mnie zabarwiony śluz, taka kawa z mlekiem. I teraz nie ma już po nim śladu. Biorę tabletki anty, ostatnie opakowanie połączyłam, nie współżyłam 3 miesiące, po 2 mies zrobiłam dwa testy - negatywne. Dziś po prawie 3 miesiącach i również wyszedł negatywnie. Dodatkowo miałam USG jamy brzusznej 2 tyg temu i lekarz badając macicę powiedział, że nie jestem w ciąży, w sobotę wzięłam ostatnią tabletkę i czekam na krwawienie. Mam też nadżerkę, skąd może być zabarwiony śluz?

KOBIETA, 21 LAT ponad rok temu
Elżbieta Rhone
49 poziom zaufania
Witam,
taki zabarwiony na brązowo śluz to najpewniej wynik działania tabletek antykoncepcyjnych - niewielkie plamienie, często zdarza się to podczas ich przyjmowania.