Zabieg elektrokonizacji szyjki macicy

Witam wykonano u mnie zabieg ekektrokonizacji szyjki niestety bez marginesu zdrowych tkanek. Wymiary wyc ferg. 23×10×4 mm Czy elektrokonizacja skraca szyjke i wedlug tych wynikow ile zostala skrocona? Czy mozna wykonac ponowny zabieg elektrokonizacji?

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje wykonać chirurgiczna konizacje. pozwoli to na określenie marginesu zdrowych tkanek.