Zabieg laserem Fotona na rumień i naczynka

Witam miałam zabieg laserem Fotona na rumień i naczynka, mam oprócz tego krosty i plamy czerwone (tr.różowaty). Mam wrażenie, że ten zabieg nic mi nie pomógł a zapłaciłam dużo, czy trzeba jeszcze poczekać na efekty? Zaznaczam, że zrobiłam tylko jeden zabieg a nasepne zamierzam zrobić na jesień ze wzgl. na słońce latem. Proszę o odpowiedź

Pozdrawiam

Dzień dobry,

Tego typu zabiegi najczęściej wymagają wykonania w serii. Jest to dobry sprzęt i z pewnością będą efekty, ale powinna się Pani uzbroić w cierpliwość.

Pozdrawiam