Czy naczynka i rumień da się wyeliminować?

Witam, mam kilka pytań: Jestem kobietą, miałam piękną, gładką, mocną cerę niestety ostatniej zimy moje naczynka na obu policzkach popękały. Moje pytanie brzmi: czy usunięcie naczynek ( i rumienia) da się wyeliminować w 100 % , aby skóra była biała/blada jak kiedyś ? Proszę o pilną odpowiedz , z góry dziękuję

Tak, medycyna estetyczna i kosmetologia oferuje wiele zabiegów poprawiających wygląd cery naczynkowej min. zamykanie naczynek IPL. W celu dobrania odpowiedniego zabiegu najlepiej skorzystać z konsultacji dermatologa bądź kosmetologa. Zapraszam.

Witam naczynka można pozamykać, rumień można wyciszyć zabiegami , lekami. Polecam udać się na konsultację do lekarza medycyny estetycznej i po obejrzeniu stanu skóry lekarz dobierze odpowiednie zabiegi oraz metody leczenia.

Dzień dobry,

istnieje możliwość zamknięcia naczynek na twarzy ze 100% efektywnością. Nie mniej jednak, nie oznacza to, że gwarantuje również niepojawianie się nowych zmian. Skóra wrażliwa, narażona na działanie czynników zewnętrznych może być predysponowana do nawrotowego pojawiania się zmian o podłożu naczyniowym.
W razie ewentualnych pytań, uprzejmie proszę o kontakt.