Co powinnam stosować na popękane naczynka na nogach?

mam pytanie, proszę odpowiedzieć co powinnam stosować na popękane naczynka na nogach ? Mam 30 lat i mnóstwo pękających naczyń nawet na rękach i twarzy, na nogach.

Witam serdecznie warto udać się do specjalisty medycny estetycznej lekarz może na nogach pozamykać naczynka za pomocą skleroterapii.Warto doustnie przyjmować diohespan i nosić rajtuzy medyczne antyżylakowe. Jeśli chodzi o twarz najlepiej jak podczas konsultacji lekarz obejrzy skórę i dobierze zabiegi oraz pielęgnację skóry odpowiednią dla Pani.

Witam
Popękane naczynia niestety same nie znikną. Trzeba usunąć je najlepszą dobraną przez specjalistę metodą. Jeżeli problem tak, jak u Pani, dotyczy całego ciała, ważne jest wzmocnienie naczyń i oczywiście unikanie czynników ryzyka, jak rozgrzewanie, UV, palenie papierosów, tabletek antykoncepcyjnych itp. Proszę spróbować stosować kuracje uszczelniające naczynia, np. Acerola Plus i Doxium.
Pozdrawiam
Iwona Radziejewska