Zapytaj lekarza

7 4 0 , 2 6 0

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Zabieg łyżeczkowania z powodu pustego jaja płodowego a krwawienie i pozytywny test ciążowy

16 sierpnia przeszłam zabieg łyzeczkowania (12 tydzien ciazy,puste jajo płodowe).Po zabiegu bardzo krotko krwawilam a raczej plamilam. 16 września pojawiły sie bardzo skąpe plamienia i trwały kilka dni a 22.09 okres sie rozkręcił i trwał do 26.09. I moje pytanie dotyczy pierwszego dnia miesiączki.Czy należy go liczyć jako był to 16.09 gdy zaczęły sie plamienia czy dopiero 22.09?Kilka dni temu zrobiłam test ciążowy i wyszedł pozytywny lecz nie wiem ktorą date mam przyjąć by obliczyć tydzień ciązy
KOBIETA, 25 LAT ponad rok temu

Witaminy w ciąży

Niestety nie podała Pani jaki jest wynik badania histopatologicznego materiału z jamy macicy. Trudno powiedzieć który dzień jest pierwszym dniem miesiączki- pierwszy cykl po poronieniu może być inny niż zwykle. Poza tym nie zaleca się zachodzenia w ciążę pprzez pierwsze 3 cykle po poronieniu.Trzeba wyjaśnić dlaczego test ciążowy jest dodatni- proponuję konsultację u ginekologa.

Doświadczona specjalistka w dziedzinie ginekologii i położnictwa. Specjalizuje się w leczeniu nietrzymania moczu i atrofii pochwy. Wykładowca Laser and Health Academy.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy