Zabieg prostowania przegrody nosowej oraz korekta małżowin nosowych

Witam, dwa tygodnie temu miałem zabieg prostowania przegrody nosowej oraz korektę małżowin nosowych. Po jakim czasie odczuję efekt operacji ponieważ na chwilę obecną nie czuję jeszcze "ciągu" w nosie i dodatkowo cały czas mam spływający katar.

Po takim ZABIEGU jeżeli został wykonany prawidłowo, wymagasz codziennych opatrunków przez co najmniej 14 dni. Jeżeli tego nie było to czarno to widzę.