Zabieg usunięcia prawego jajnika z przydatkami

Witam, proszę o odpowiedz na następujące pytanie? miałam zabieg gdzie miał być usunięty prawy jajnik w całości z przydatkami ponieważ robią mi sie torbiele. Jak sie okazało jajnik "w jakieś części" pozostał i torbiele dalej sie robą. Czy to była prawidłowo przeprowadzona operacja, czy tak może lekarz postąpić?

Lek. Tomasz Budlewski

Zależy od tego co było w trakcie operacji. Proponuje udać się do lekarza ginekologa. Po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.