Zabieg usunięcia trzeciego migdałka u 4-latka

Witam Mój 4 letni synek ma powiekszony trzeci migdał.Byliśmy kilka razy umówieni na zabieg wycięcia migdałka , jednak synek albo chorował albo wyniki (krzepliwośc krwi, i mocz) nie były najlepsze.Teraz jest wszystko dobrze, jednak zastanawiamy się czy ten zabieg jest konieczny.Synek chodzi do przedszkola, rzadko choruje, w nocy śpi spokojnie.Co doktor nam radzi? Marta

Lek. Tomasz Budlewski

Lekarz ma najlepszy obraz kliniczny swojego pacjenta i zleca to co uważa za najbardziej potrzebne. Proponuję kierowac się zaleceniami lekarza prowadzącego.