Zapytaj lekarza

7 3 6 , 8 5 5

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Zabieg usuwania stulejki a białe zmiany skórne

Witam, mam problem odnośnie stulejki , która jest zaawansowana czyli w ogóle nie mogę ściągnąć napletka , boje się trochę zabiegu i tak wzlekam... Niepokoi mnie zaś mastka, czy to jest groźne? Jak wyglądałby zabieg ( czy są potrzebne jakieś leczenia przed zabiegiem ) ? Mam Jeszcze jedno pytanie, bo jakieś 3, 4 lata temu zaczęły wychodzić mi plamy na skórze, po umyciu są czerwone a po jakimś czasie robi się taka skorupa biała, czy to może też być od tego że mam stulejke?. Pozdrawiam.
MĘŻCZYZNA, 20 LAT ponad rok temu

Morwa biała - idealna dla diabetyków i chorych na nerki

Morwa biała została przywieziona do Polski w latach pięćdziesiątych jako przysmak jedwabników. Jednak dopiero po latach doceniono jej zdrowotne właściwości. Wyciąg z owocu morwy działa przeciwbakteryjnie i odrobacza nasz organizm. A picie ekstraktu z liści morwy osłabia tworzenie się neurotoksycznych związków, które odgrywają znaczącą rolę w powstawaniu choroby Alzheimera. Morwa powoduje ograniczenie wchłaniania cukrów ? zmniejsza więc produkcję tłuszczu i odkładanie się tkanki tłuszczowej. Wyrównuje też poziom cukru we krwi, dlatego jest polecana diabetykom. Owoce morwy mają działanie przeciwgorączkowe i moczopędne. Podobnie jak jeżyny zawierają cukry, witaminy i minerały, dlatego warto je pić przy anemii, przeziębieniach, miażdżycy i chorobach nerek.

Magdalena StusiĹska
76 poziom zaufania

Plamy na skórze nie powinny mieć żadnego związku ze stulejką. Sam zabieg powinien być wykonany jak najszybciej- nie jest to duży zabieg i powrót do pełnej sprawności jest szybki. Mastka jest naturalną wydzieliną gruczołów w obrębie penisa i nie jest niczym groźnym.

Do jej zainteresowań medycznych należy anestezjologia i intensywna terapia, radiologia, ginekologia, medycyna rodzinna, a także medycyna ratunkowa.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy