Zabieg wycięcia stulejki a problemy ze wzwodem

Witam. Miałem dzisiaj zabieg stulejki i mam pytanie bo zastanawia mnie czy lekarz nie wycial za duzo skory tzn napletka i czy w wzwodzie przez to nic nie bedzie mam teraz to opuchniete i zrobila mi sie oponka i jakis siny krwiak. czy to normalne? z gory dziekuje za odpowiedz pozdrawiam

Dzień dobry!

Każdy pacjent jest inny i każde ciało reaguje inaczej. Jest jednak naturalne, że przez pierwszych kilka dni ślady przebytego zabiegu mogą być wyraźnie widoczne. Opuchlizna powinna całkowicie ustąpić do dwóch tygodni po zabiegu. Aby przyspieszyć ten proces należy utrzymywać higienę ran i stosować maści lub specjalne środki do mycia członka, jeśli tak zalecił lekarz. Zazwyczaj seks można bezpiecznie uprawiać ok. miesiąca po zabiegu.

Pozdrawiam!