Zabiegi rehabilitacyjne po złamaniu spiralnym kości piszczelowej

Syn jest po zlamaniu spiralnym kosci piszczelowej,mial gips 10tyg na cala noge od góry do smych palcow.jestesmy po4 tygodniowej rechabilitacji i pod kontrola chirurga,ale noga jest krzywa i na zdjeciu wyraznie to widac.ortopeda stwierdzil iz noga sie wyprostuje w przeciagu2 lat wroci do formy.ale ciezko mi uwiezyc w to bo syn kuleje i noga ma ucieka na zewnatrz.pomocy potrzebuje potwierdzenia tej opini lub zaprzeczenia.

Witam , proponuję zwrócić się do ośrodka specjalistycznego ortopedycznego w Pani regionie! Ja nie jestem w stanie udzielić pomocy ani jakiejkolwiek porady przez internet ,na odległość,nie widząc pacjenta ani rtg!!! z.żurawski

Kość ulega remodelingowi pod wpływem naprężeń i używania - i może korygować oś. Miejmy nadzieję, że lekarz specjalista wie co mówi. Zawsze może Pani skonsultować stan syna z innym specjalistą