Zaburzenia cyklu miesiączkowego u 23-latki

Witam jutro powinnam dostac okres ale nie czuje bolu piersi tak jak zawsze okolo 13 dnia cyklu dostalam krwawienie ale bylo duzo slabsze niz w okresie trwalo 5 dni. Czy mozliwe jest zeby okres sie przesuna o te 13 dni? Z gory dziekuje za odpowiedz

witam,
możliwe że doszło do jednorazowego zaburzenia trwania cyklu i krwawienie przesunęło się.
Jeżeli kolejna miesiączka również wystąpi z zaburzeniem czasu trwania - proponuję zgłosić się do ginekologa i wykonać badania hormonalne.