Zaburzenia erekcji i obniżone libido u mężczyzny

Dzień dobry! ! Tylko pytanie czy przy jakichkolwiek fizycznych dolegliwościach (testosteron, problem z krazeniem czy inne) jest możliwe jest przeprowadzenie stosunku płciowego. Pytam ponieważ jak mam erekcję to mam i mogę odbyc normalny stosunek natomiast mam problem z samoistnymi erekcjami których nie mam w ciągu dnia. Mam problem także z libido. Wszystko stało się z dnia na dzień! !! Robiłem badanie krwi ale nic nie wykazało. Dziękuję

Witam

Samoistne erekcje są reakcją na bodźce ukryte i tak reaguje organizm zdrowego mężczyzny, u pana może to być związane z libido . Proszę skonsultować się z seksuologiem osobiście, to pomoże panu zrozumieć to co sie dzieje z pańskim organizmem. Badanie krwi może tu nic nie wykazywać , a potrzebna jest kompleksowa diagnoza problemu.
Pozdrawiam