Zaburzenia korzeni nerwów rdzeniowych lędźwiowo-krzyżowych i pogłębiona lordoza lędźwiowa
Witam mam 29 lat w sobotę trafiłam na oddział ratunkowy z potężnym bólem kręgosłupa. Mam zaburzenia korzeni nerwów rdzeniowych lędźwiowo-krzyżowych natomiast w rtg wyszło pogłebiona lordowa lędżwiowa. Zwężenie przestrezeni na poziomie L5/S1 najpewniej konstytucyje. Czy to jest coś poważnego?? Proszę o szybko odpowiedź.

KOBIETA, 29 LAT ponad rok temu
Piotr Pilarski
87 poziom zaufania
Bez zbadania nie jestem w stanie tego określić. Sugeruję wizytę u lekarza rodzinnego.
Pozdrawiam.