Zapytaj lekarza

7 4 2 , 4 5 4

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Zaburzenia miesiączki po rozpoczęciu stosowania tabletek antykoncepcyjnych Yaz

Witam! Z 1-szym dniem miesiączki zaczęłam przyjmować tabletki antykoncepcyjne YAZ. Miesiączka jest bardzo skąpa od 1 dnia. W 5 dniu krew miała kolor brązowy, wyglądało to jak by już się kończyła. W 6 dniu zaczęły boleć mnie jajniki i pojawiły się plamy krwi w kolorze jasnoczerwonym. Chciałabym się dowiedzieć czy jest to normalne przy antykoncepcji, którą zaczęłam stosować po dwóch latach przerwy ponownie ? Zdaję sobie sprawę, że koniecznie muszę zgłosić się do ginekologa. Pozdrawiam
KOBIETA, 28 LAT ponad rok temu

Pierwsza wizyta ginekologiczna przed antykoncepcją

redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy