Zaburzenia miesiączkowania a ryzyko ciąży po stosunkach przez ubranie

ostatnio miałam okres 3 razy pod rzad co 2 tygodnie a teraz od 15.10 nic czy to mozliwe ze jestem w ciazy skoro z chłopakiem uprawialiśmy "seks " jedynie przez ciuchy ?

Lek. Magdalena Pikul

Witam!
Jest mi trudno się odnieść bo nie bardzo wiem na czym miałby polegać seks przez ubranie. Ciąża wydaje się jednak mało prawdopodobna. Zalecam wizytę w Poradni Ginekologicznej celem postawienia prawidłowej diagnozy.